Informace

Ideální čas na newborn focení je mezi 5-16 dny od narození miminka.

Objednání se:

Pokud je to možné, kontaktujte nás ještě v době vašeho těhotenství.
My vám rádi zarezervujeme termín focení. Když se následně váš předpokládaný termín porodu nepotká se skutečností, nevadí :). Budeme vám schopni nabídnout termín náhradní.

V případě, že jste nás objevili až po porodu, kontaktujte nás, prosíme, co nejdříve. Díky tomu vám budeme schopni nabídnout pro vaše newborn focení včasný termín. Čím dříve po porodu se ozvete, tím je větší šance včasného volného termínu.

Focení samotné:

Focení novorozených miminek trvá vždy cca 2- 4 hodinky. Nikam nespěcháme a vždy máme dostatek času na to, aby focení probíhalo v pohodě a bez stresu.

Miminka jsou v období do 16 dnů od narození dostatečně spavá a dají se polohovat tak, aby mohly vzniknout fotografie, které můžete vidět v naší galerii.

Výsledek newborn focení s miminky a rodiči
Součástí našeho balíčku newborn je i společné focení se sourozenci a rodiči

Co s sebou:

Pro mimča máme vše potřebné (rekvizity, čepičky, košíky, atd.) připraveno v ateliéru.
Co se oblečení na společné focení s rodiči a sourozenci týká, ideální jsou jednobarevné svršky bez nápisů a potisků v tlumených pastelových barvách (písková, béžová, bledě modrá nebo starorůžová), příp. bílá a černá.

Super bude, když s sebou pro vaše miminko vezmete deku nebo zavinovačku, aby bylo v pohodlí během kojení. Přebalovací podložky, vlhčené ubrousky a dostatečný počet plen. Ty se budou hodit určitě :). 

Ateliér:

Ateliér máme na Praze 10 a je pro newborn focení uzpůsobený a vždy dostatečně vytopený. Na nás dospělé někdy až moc, ale vše je podřízeno komfortu miminek :). K dispozici vám bude přebalovací kout, ohřívačka mléka i vše potřebné.

Doporučení:

Pokud by se vám podařilo nakojit/nakrmit až po příjezdu do ateliéru, bylo by to fajn, protože miminka zpravidla “tvrdě” usínají právě po nakrmení a to pomáhá pohodovému průběhu focení :). 

Těšíme se, LuPe 🙂

Zde v highlitu “BTS” najdete fotky a videa ze zákulisí našeho newborn focení.

Menu