Krok za krokem

1.

Po obdržení vaší poptávky bychom společně domluvili vhodný termín.

2.

Po jeho potvrzení se rádi dozvíme vaše představy o výsledných fotkách a na základě nich vám nabídneme vhodné lokality (exteriér, ateliér, pohodlí vašeho domova, atd.).

3.

Doporučíme vám tipy na barevné schéma oblečení a poradíme triky, které se nám osvědčily na základě posbíraných zkušeností. Např. jak na focení připravit děti tak, aby neměly pocit, že s nimi jdete „k zubaři“ nebo aby nebyly přemotivovány tak, že slíbenou zmrzlinu budou chtít „hned teď“ :).

4.

Během focení nebudeme nikam spěchat a vše podřídíme náladě dětí (ano, tatínků také ;)). Průběžně vám budeme ukazovat náhledy fotek na displeji foťáku, abyste měli představu, jakým směrem se vše ubírá.

5.

Po dofocení vás požádáme o zálohu.

6.

Do 2 týdnů od nás obdržíte náhledy neupravených fotek k výběru pro retuše a tisk (už nyní bychom vám moc rádi poděkovali za to, že oceňujete, že i my, jako většina kvalitních fotostudií, předáváme v plném rozlišení pouze vyretušované a upravené fotografie).

7.

Do 6 týdnů od focení vám předáme fotky ve finální podobě v elektronické a tištěné verzi v počtu závislém na vámi zvoleném balíčku a požádáme vás o doplatek zbylé částky.

Menu