Dreaming, jak k němu došlo

Focení dětí v přírodě s atmosférou jako z pohádky nás napadlo někdy v roce 2013.

Z ničeho nic přišel nápad využít při focení zvířátka. Naše v tu dobu tříletá dcera zvířátka zbožňovala a nám se naskytla možnost fotit s ovečkou.

Okamžitě jsme věděli, že se touto cestou chceme vydat a výsledky prvních focení nás v tom utvrdily. Během krátké doby jsme byli za naše fotky oceněni mezinárodní asociací profesionálních fotografů dětí a rodin NAPCP.

Děti v přírodě a v lese se zvířaty

Je focení dětí v přírodě v tomto stylu vhodné pro jakýkoliv věk?

Hodně záleží na zvířátkách, která na focení zvolíte. Spodní hranice věku dětí je podle našeho názoru rok a půl. Aby si děti focení užily a měly z případné přítomnosti zvířátek radost, je tento věk, dle nás, minimem.

Kde focení probíhá a kdy si je ideální objednat svůj termín?

Začneme termínem.

Volejte nebo pište, prosíme, co nejdříve po vašem rozhodnutí toto focení absolvovat.

Bez ohledu na roční dobu.

My pak budeme schopni u farmářů, sokolníků, koňáků, atd. poptat mláďátka nebo termíny, kdy by se s jejich svěřenci dalo fotit.

Kde focení probíhá?

Na základě informací od majitelů nabízíme zájemcům lokality pro focení tak, abychom na ně byli schopni jejich zvířátka bezpečně a bezproblémově dopravit.

Focení dětí v přírodě ve stylu dreaming má svá specifika. Všichni asi občas zažíváme situace, kdy je pořízení slušné fotky vlastních dětí výzvou. A představte si, že k tomu ještě na place pobíhá osel nebo partička kačenek.

Ale věřte nám, stojí to za to.

Menu